Techninė pagalba kelyje Vilniuje – ne visada galime numatyti, kas nutiks kelyje. Kartais automobilis visiškai neplanuotai genda, o gal nepastebėjo, kaip pasibaigė degalai ir automobilis tapo neeksploatuojamas ? Reikalinga pagalba kelyje?

Techniniai automoblio sutrikimai

Techninė pagalba kelyje Vilniuje – tai automobilių, mikroautobusų ar kt. transporto priemonių remonto darbai vietoje, taip pat rato keitimas ar degalų atvežimas, kompiuterinė diagnostika kelyje, gedimų šalinimas, užšalusios stabdžių sistemos remontas, akumuliatorių pristatymas ir keitimas, variklio užvedimas su busteriu ir kitas smulkus remontas vietoje.

Kartais pasitaiko, kad techniniai automobilio sutrikimai ar įvairūs netikėti automobilio gedimai, įvykę kelionės metu, gali kardinaliai pakoreguoti kelionės planus. Traliukas.lt atvykę profesionalūs meistrai nustatys, ar ya galimybė transporto priemonę vietoje, ar reikia ji eksploatuoti į servisą.

Tralo nuoma po avarijos Stambių statybinių medžiagų gabenimas

Techninė pagalba kelyje atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant vairuotojų ir keleivių saugumą. Techninės pagalbos komandos, aprūpintos reikiamais įrankiais ir patirtimi, greitai diagnozuos gedimo problemą ir padės ją išspręsti arba patrauks automobilį iš pravažiuojamos dalies, kad ši netrukdytų eismui.

Techninės pagalbos paslaugos – tai pagalba kelyje, kuri apima platų paslaugų spektrą, padedantį vairuotojams įveikti įprastas transporto priemonių problemas.

Techninė pagalba lengviesiems automobiliams automobilių pervežimas bei transportavimas Vilniuje ir už jo ribų. Pagalba kelyje ne važiuojantiems arba patekusiems į avariją automobiliams, jų nuvilkimas.

Traliuko paslaugos – tai ne tik žemų, prabangių bei senovinių automobilių nutempimas.
Statybinės technikos transportavimas statybinės technikos arba stambių statybinių medžiagų (iki 3.5 t) pervežimas Vilniuje bei visoje Lietuvoje. Stambių gabaritų ūkio instrumentų arba reikmenų gabenimas.

Tralas keturačiams

Pagalba kelyje mikroautobusams mikroautobusų gabenimas Vilniuje.
Pagalba kelyje sugedusiems arba nenaudojamiems mikroautobusams, minivenams ir kitoms didesnėms transporto priemonėms.
Tralo paslaugos – tai ne tik mikroautobusų gabenimas, bet ir mikroautobusų ištempimas iš griovių.

Techninė pagalba kelyje: motociklams, keturračiams, lengviesiems automobiliams, visureigiams, džipams, mikroautobusams.
TRALIUKAS.LT - pagalbos kelyje tarnyba dirba visame Vilniuje ir techninę pagalbą kelyje teikia 24 val. per parą.

Reikalinga pagalba kelyje?

Techninė pagalba kelyje Vilniuje

Susisiekite Jums reikiamu laiku

Skambinkite jau dabar +370 601 76 837
Bendradarbiauti