Traliukas.lt – tralo paslaugos ir skubi techninė pagalba kelyje.

Traliukas.lt teikiamos paslaugos yra ne tik daužtų ar į autoįvykį patekusių automobilių pervežimas, bet ir naujų, prabangių ar senovinių, automobilių gabenimas iš taško A į tašką B. Ilgametė sukaupta patirtis užtikrina saugumą, pervežant Jūsų transporto priemones ir aukšto lygio aptarnavimą bei skubią techninę pagalbą bet kuriame miesto krašte.

Tarp mūsų paslaugų taip pat: automobilių ištraukimas iš griovio, kuro atvežimas, užšalusios stabdžių sistemos remontas, akumuliatorių pristatymas ir keitimas, variklio užvedimas su busteriu, gedimų šalinimas ir kt. smulkūs automobilio remonto darbai.

Ieškote patikimo partnerio kelyje? Reikalinga techninė pagalba?

Techninė pagalba kelyje ir tralo paslaugos

Automobilių, mikroautobusų, statybinės įrangos gabenimas.

Susisiekite jau dabar +370 601 76 837
Bendradarbiauti

Traliukas.lt


Traliukas.lt šioje srityje dirba jau daugiau nei 20 metų. Sukaupta ilgametė patirtis leidžia užtikrinti aukšto lygio kvalifikuotų specialistų aptarnavimą, skubią techninę pagalbą kelyje ir greitą sprendimų priėmimą, esant ekstremalioms ir nenumatytoms situacijoms.

Mūsų komandą sudaro kvalifikuoti meistrai, kurie bet kuriuo paros metu yra pasiruošę skubėti Jums į pagalbą. Dirbame ir bendradarbiaujame su privačiu bei verslo sektoriumi. Sudarome ilgalaikes sutartis.