Paslauga - automobilių gabenimas reikalinga, kuomet automobilis sustoja vidury kelio ir visiškai nejuda.

Mūsų techninė pagalba kelyje Vilniuje užtikrina, kad kiekvienas, kelionės metu, iškylantis techninis sutrikimas būtų sprendžiamas greitai ir profesionaliai.

Techninė pagalba kelyje automobiliams

Techninė pagalba kelyje automobiliams – tai ne tik greita 24/7 pagalba Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Esant poreikiui, taupydami Jūsų brangų laiką, Traliukas.lt atlieka smulkius remonto darbus vietoje.
Nauji tralai užtikrins saugų Jūsų transporto priemonių transportavimą iš bet kurios vietos. Tralo paslaugos automobiliams – nepriklausomai nuo oro prognozių!

Tralo paslaugos skubiai

Techninė pagalba kelyje Vilniuje – Jūsų automobilis susitiko su sniego, ledo ar šerkšno uždanga? O galbūt pateko į autoįvykį arba Jūsų automobilis įkrito į griovį?
Traliukas.lt užtikrina saugią ir sklandžią kelionę net ekstremaliausiomis oro sąlygomis.
Tralo paslaugos skubiai garantuoja, kad kiekvieną kartą, kai tik susiduriate su sunkumais, Traliukas.lt pasirūpins Jūsų automobilio transportavimu esant netgi ekstremaliausioms sąlygoms.

Tralo paslaugos automobiliams

Techninė pagalba kelyje automobiliams – tai ne tik greita 24/7 pagalba Vilniuje ir Vilniaus rajone. Esant poreikiui, taupydami Jūsų brangų laiką, Traliukas.lt atlieka smulkius remonto darbus vietoje.

Nauji tralai užtikrins saugų Jūsų transporto priemonių transportavimą iš bet kurios vietos. Tralo paslaugos automobiliams – nepriklausomai nuo oro prognozių!

Automobilių pervežimas Vilniuje teikia skubią pagalbą kelyje, nepriklausomai nuo savaitės dienos ar metų laiko. Turėdami platų tralų pasirinkimą nuosavame parke užtikriname paslaugų teikimą su minimaliu laukimu.

Tralo paslaugos – saugiai Jūsų transporto priemonės kelionei.

Automobilių techninė pagalba kelyje Vilniuje – kada kreiptis ?
Tralo paslaugos ar techninė pagalba automobiliams kelyje daugeliui asocijuojasi su nelaimingu atsitikimu ir transporto priemonės gabenimu iš taško A į tašką B.

Techninė pagalba kelyje – tai ne tik automobilių gabenimas, bet ir greita pagalba kelyje (esant automobilio gedimui, degalų trūkumui, o taip pat – automobilio ištraukimas iš griovio ar padangos keitimas), kas riboja savarankišką judėjimą.

Naujų automobilių transportavimas

Techninė pagalba automobiliams Vilniuje – šios paslaugos prireikia:
– perkant naują automobilį mieste, nutolusiame nuo Jūsų gyvenvietės;
– automobiliui, patekus į pelkėtą, itin sausą ar purviną vietą;
– automobiliams, įstrigusiems užmiesčio keliuose (ir ne tik);


Traliukas.lt – tai greita techninė pagalba kelyje tralo paslaugos Vilniuje ir visame Vilniaus rajone, 24 valandos per parą.
Traliukas. lt tai ne tik techninė pagalba automobiliams, bet ir mikroautobusų pervežimas ar statybinės įrangos gabenimas.

Reikalinga pagalba kelyje?

Techninė pagalba kelyje Vilniuje

Susisiekite Jums reikiamu laiku

Skambinkite jau dabar +370 601 76 837
Bendradarbiauti